Цемент

Консультация

Заполните форму и наш специалист свяжется с вами в кратчайшие сроки

Оставить заявку

Цемент в мішках недорого в Чернівцях

Складно уявити собі зведення будівлі, без використання цементу, адже це основний сполучний елемент, який гарантує надійність і довговічність всієї конструкції. Щоб купити цемент, який Вам підійде, пропонуємо ознайомитися з подальшим описом даного товару.

виробництво цементу

Виготовлення цементу – складний і трудомісткий процес, що складається з декількох етапів:

виробництво клінкеру – видобутий із земних надр вапняк підсушується, подрібнюється і піддається випалу

змішування порошкоподібних структур – в перемелений клінкер додають перемелений гіпс і активні мінеральні добавки

фасування – кінцевим етапом є розподіл цементу в мішки

Технологічний процес може трохи відрізнятися, враховуючи вихідні характеристики сировини, помол і однорідність змішування компонентів. У Чернівцях цього товару не бракує, Ви можете придбати його в декількох різновидах.

Види цементу

В цілому, на ринку представлено п’ять основних видів:

магнезійний

кислототривкий

глиноземний

романцемент

портландцемент

Останній вид найбільш поширений і затребуваний. Портландцемент без добавок є базовим і позначається маркуванням ПЦ400 і ПЦ500. Цифри вказують на марку міцності, яка окремо позначається буквою “М”, тобто, маркування М400 і М500 говорить про те, що затверділий розчин витримує навантаження 400 і 500 кг на 1см3, відповідно.

Різні його підвиди виготовляються шляхом регулювання складу і кількості добавок. Таким чином, ми можемо отримати портландцемент з такими особливостями, як особливо швидке твердіння, сульфатостойкость, підвищена пластичність та інше.

Цемент – характеристики

Високі експлуатаційні характеристики – це саме те, що зробило цемент незамінним будівельним матеріалом, до них відносяться:

міцність – визначається маркуванням, про які було сказано вище (М300, 400, 500, 600)

атмосферостойкость – проявляється в стійкості до перепадів температур, морозів, надмірної вологості та ін. цей критерій дуже важливий в умовах нестабільної погоди наших широт

стійкість до корозії – цей параметр особливо важливий при спорудженні підземних і підводних конструкції, і гарантує їх захист від руйнування

тонкість помелу – показник, який впливає на час схоплювання і застигання розчину, яке залежить також від обсягу доданої води і температури повітря. Ціна також залежить від тонкості помелу, більш цінний матеріал з дрібних частинок

Від правильного вибору матеріалів залежить половина успіху ремонтно-будівельних робіт, саме тому, варто працювати тільки з перевіреними постачальниками. ПП “Карась” відома довгою і стабільною роботою і саме у нас Ви можете купити якісний цемент в мішках в Чернівцях за оптимальними цінами.

Заказать услугу

Заполните форму и наш специалист свяжется с вами в кратчайшие сроки и подготовит индивидуальное предложение