Піднімання на поверх

Консультація

Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами в найкоротший термін

Залишити заявку

На перший погляд транспортування будь-якого будівельного вантажу – справа не складна. Адже нічого надзвичайного у тому, щоб завантажити матеріали у кузов/салон власного авто, перевезти їх та розвантажити, немає. Але, на практиці, бувають випадки, коли завершальний етап робіт – розвантаження і підйом будматеріалів, виконати нікому. Досить часто логістичні компанії не включають даний пункт у кошторис і підйомні роботи лягають на плечі замовника.

Звісно, розвантажити авто з придбаними матеріалами та занести їх на об’єкт можна самому, але мало хто готовий до такого «силового тренування». Тому довірте цю роботу фахівцям, які мають необхідну фізичну форму і знання про те, як правильно розвантажувати та піднімати будівельні матеріали на той чи інший поверх. Адже й у цій, здавалося б, простій справі є чимало нюансів та секретів.

«Karas Group» пропонує послугу – розвантаження і підйом будівельних матеріалів до об’єкта.

Тобто купуючи будматеріали у нашому магазині, ви домовляєтеся з менеджером про доставку товару у зазначене місце, його розвантаження та підйом на потрібний поверх.

Вартість розвантаження замовлення – від 50 грн./1 тонну.

Підйом на поверх – 7-10 грн./одиницю товару.

Остаточна вартість робіт обговорюється індивідуально.

Розрахунок можливий при отриманні товару, у будь-якій формі (готівкою, безготівковим розрахунком, у національній та іноземній валюті).

Кому може знадобитися така послуга?

  • приватним замовникам, які затіяли вдома ремонт (косметичний, капітальний),
  • виконробам,
  • фірмам, які спеціалізуються на будівництві та ремонтних роботах.

Одна справа – купити будівельні матеріали у Чернівцях. Інша, і не менш важлива – подбати про бережну доставку, професійне розвантаження товару та підйом його до об’єкта.

Користуватися послугами «Karas Group» це:

💯 Зручно.

💯 Надійно.

💯 Економно.

Зробити замовлення

Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами в найкоротший термін