Оренда риштування

Консультація

Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами в найкоротший термін

Залишити заявку

Риштування – це будівельні конструкції, які виконують допоміжну функцію. Найчастіше ними користуються з метою проведення будівельних, монтажних, оздоблювальних та інших робіт. Оренда будівельних лісів забезпечує виконання поставлених завдань, як зовні, так і всередині приміщень.

Сьогодні будівельна сфера знаходиться у стадії активного розвитку. У великих містах регулярно виконують капітальне будівництво новобудов, торгово-розважальних центрів, складських приміщень та інших будівель. Ще більше число об’єктів знаходяться в процесі реставрації чи ремонту. Ліси можна використовувати й в інших сферах діяльності, крім будівництва, зокрема на виробництві та промислових об’єктах для монтажу обладнання.

У чому головна перевага оренди будівельних лісів?

Всі будівельні заходи, особливо якщо мова йде про великі будівлі (новобудови, склади, торгові центри та ін.) мають тимчасовий характер, обмежений датою здачі проекту. Тому легше взяти будівельне риштування в оренду, ніж після завершення проекту шукати місце для їх зберігання і займатися технічним обслуговуванням.

На різних стадіях будівництва виникає потреба в риштуванні різного типу. Так, для цегляної кладки потрібні тигельні ліси, для фасадних робіт – фасадне риштування. Для реконструкцій потрібні модульні ліси, а для виконання робіт всередині приміщень використовують тури.

Ціна оренди будівельних лісів

Оскільки ліси – конструкції, які складаються з рам, опор, ригелів і ферм, то при розрахунку вартості прокату будівельного риштування враховують кількість використовуваних квадратних метрів. Одну і ту ж площу можна зібрати різною кількістю елементів і різними видами будівельних лісів.

Які існують види будівельних лісів?

  • Рамні ліси. Основою яких є каркасні металоконструкції з рам горизонтального і трубчастого типу. Ключові переваги полягають у невеликій вазі та простоті монтажу конструкцій. З мінусів – їх неможливо монтувати на фасадах з ускладненою геометрією. Такі ліси оптимальні для ремонтно-монтажних, оздоблювальних і будівельно-реставраційних робіт на висоті.
  • Фасадні ліси з висотою збірки до 100 метрів.
  • Модульні будівельні ліси. Висота збірки також досягає 100 метрів. Головна особливість полягає у можливості складання на фасадах з ускладненою геометрією.
  • Клино-хомутові ліси. Їхнє основне призначення – виконання фасадних робіт у приватному будівництві, реконструкція архітектурних елементів і конструкцій. Вони практично незамінні при обробці і ремонтно-реставраційних роботах. Такі ліси можна використовувати на висоті до 460 м. Будівельні ліси такого типу легко збирати і демонтувати, що також полегшує використання конструкцій.
  • Ригельні ліси. Їхня конструкція складається з горизонтальних ригелів і вертикальних стійок. Такий варіант лісів добре підходить для фасадних робіт кам’яно-цегляної кладки, ремонтних робіт мостів і капітального будівництва. Серед переваг можна відзначити універсальний характер застосування, простоту монтажу, хорошу вантажопідйомність (до 500 кг/1 кв.м.), яка вище, ніж у лісів іншого виду. Ригельні ліси можна встановлювати на висоті до 60 м.

«Karas Group» пропонує послуги з оренди будівельного риштування, вишок-тур у Чернівцях та області.

Оформивши прокат лісів на budmat.cv.ua ви:

  • значно економите на покупці матеріалів (це стосується як для приватних осіб, так і підприємств),
  • працюватимете з якісними матеріалами, які відповідають державним стандартам, нормативам з безпеки і експлуатаційним характеристикам,
  • розрахуватись за оренду можна готівкою, або ж безготівковим розрахунком.
Зробити замовлення

Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами в найкоротший термін