Сипучі матеріали

Консультация

Заполните форму и наш специалист свяжется с вами в кратчайшие сроки

Оставить заявку

Сучасний будівельний ринок пропонує широкий вибір сипучих матеріалів, які можна використовувати у дорожньому та інфраструктурному будівництві. Сипучі матеріали необхідні для заливки фундаментів, закладки автомобільних і аеродромних доріг, створення дренажів, підготовки до будівельних робіт і ущільнення ділянок, замішування бетонних розчинів та інших сумішей. Спектр застосування таких матеріалів дуже великий. Крім сфери будівництва, сипучі матеріали використовують у ландшафтному дизайні, декоруванні будівель та проведенні робіт нульового циклу.

Різновиди сипучих матеріалів

Існує кілька класифікацій сипучих матеріалів. Розглянемо основні з них:

За щільністю: щільні (пісок і щебінь) і пористі (термоліт, керамзит і їх різновиди).
За розміром і формою зерен: дрібнофракційні і великофракційні, округлі та незграбні.
За типом походження: природні (натуральні), штучні, виготовлені з будівельного сміття чи промислових відходів.

Властивості, якості і призначення матеріалів залежать від перерахованих вище параметрів.

Популярні і затребувані в будівельній сфері сипучі матеріали

Гравій

Утворюється в результаті вивітрювання і природного руйнування твердих гірських порід. Буває гірський, льодовиковий, озерний, річковий і морський. Може бути дрібних, середніх і великих фракцій. Застосовується в будівництві для насипання залізничних шляхів і доріжок. Часто використовується для заповнення канав і траншей. Підходить для декоративного оформлення присадибних ділянок і міських парків.

Щебінь

Неорганічний зернистий сипучий матеріал отримують при дробленні твердих гірських порід, гравію і валунів. Має широку сферу застосування в дорожньому і інфраструктурному будівництві. Іноді застосовується в ландшафтному дизайні для декорування садових доріжок, стежок і під’їзних алей.

Пісок

Буває річковий та кар’єрний (яружний). Річковий пісок використовують переважно для замішування розчинів, сумішей і засипки. Підходить для заливки фундаменту, кладки цегли і піноблоків. Яружний пісок має широку сферу застосування: від замішування розчинів до укладання дорожнього покриття.

Керамзит

Сипучий матеріал штучного походження, що отримується в результаті випалу глини в доменній печі. Має легку і пористу структуру. Характеризується відмінними тепло- і звукоізоляційні властивості. Екологічний, стійкий до перепадів температурних режимів, утворення цвілі і грибка, гниття. Може застосовуватися для виробництва легких бетонів.

Термоліт

Одержуваний в результаті випалення кременистих опалових порід камінь. Використовується для виробництва конструкційних і конструкційно-теплоізоляційних легких бетонів.

Бут, або бутовий камінь

Буває рваний, плитчасту і постелисті. Застосовується як заповнювач для бутобетона при спорудженні масивних залізобетонних і бетонних конструкцій. Підходить для закладки фундаменту і стін неопалюваних будівель. Може використовуватися при будівництві гребель та інших гідротехнічних споруд.

Де купити сипучі будівельні матеріали недорого?

budmat.cv реалізує різні сипучі матеріали за доступною ціною. Ми пропонуємо великий асортимент товарів для дорожнього та інфраструктурного будівництва, ландшафтного дизайну і монтажних потреб. У нас ви знайдете щебінь різних фракцій, річковий і яружний пісок, гравій, керамзит та інші сипучі матеріали. Ми працюємо з кращими українськими і зарубіжними виробниками. Тому гарантуємо оперативну доставку якісного будівельного матеріалу за доступною ціною.

Заказать услугу

Заполните форму и наш специалист свяжется с вами в кратчайшие сроки и подготовит индивидуальное предложение