Тонувальна студія

Консультация

Заполните форму и наш специалист свяжется с вами в кратчайшие сроки

Оставить заявку

Колір – найпомітніша архітектурна риса. Деякі колірні рішення більше імпонують певним архітектурним стилям, ніж інші.
Найбільш ефектним для будівлі буде колір, що гармонійно поєднується з навколишнім середовищем. Одночасно зливаючись з навколишнім середовищем і підкреслюючи відмінності в дрібницях, фасад повинен підкреслювати атмосферу міської суєти.

Ви вже вибрали чіткий колір? Можливо, Ви хочете застосувати свій улюблений колір, що підкреслює Ваш стиль? Ось важливий рада – перш за все погоджуйте вибір з вже існуючими в оточенні будинку квітами.

Але, яким би не був широким вибір кольорової гами фарб в магазині, часто його буває недостатньо. В такому випадку на допомогу прийде тонувальна студія – змішування білої (напівпрозорої) фарби-основи і кольорового пігменту. Це дозволяє отримати найрізноманітніші кольори і відтінки.

Сьогодні з’явилася можливість виконувати комп’ютерну тонування фарби. Необхідно лише вибрати потрібний відтінок, а обладнання для колеровки фарби саме точно розрахує всі пропорції для суміші.

Великим плюсом такого способу є можливість повторити результат при необхідності. При змішуванні фарби, дозуючи пігменти вручну отримати такий же колір повторно навряд чи вдасться.

Великі виробники, наприклад, CERESIT, чию тонувальну студію Ви знайдете в нашому магазині budmat.cv, пропонують покупцям цілі каталоги тонування фарб, доступні в паперовому та електронному вигляді для Ваших найсміливіших колірних рішень фасаду та інтер’єру. Так само, перед фарбуванням стіну важливо очистити від бруду, слідів попереднього покриття, цвілі і т.д. Якщо поверхня нерівна, її краще обштукатурити і ошкурить.

Важливо, щоб покриття стін під фарбування було також білим або світло-сірим, що призведе до значної економії матеріалу, давши можливість уникнути додаткових шарів фарби. Для кращої адгезії (зчеплення), вирівнювання поглинання поверхні і економії фарби рекомендується використовувати відповідну для даного типу підстави ґрунтовку, що дає після висихання прозору плівку.

Дану послугу Ви можете отримати в “БудМат”

16 тонуючих пігментних паст Ceresit

29 баз водно-дисперсійних акрилових, стирол акрилових, силікатних і силіконових

Декоративних штукатурок і фарб.

2000 квітів каталогів National Color System (NCS) і RAL

Заказать услугу

Заполните форму и наш специалист свяжется с вами в кратчайшие сроки и подготовит индивидуальное предложение