«Karas Group» допоможе вам скласти кошторис

Якщо ви затіяли капітальний ремонт чи бажаєте відремонтувати кімнату – складіть кошторис. Таким чином ви заощадите мінімум третину суми, зможете спланувати бюджет, і вам не доведеться відпрошуватися з роботи, щоб терміново докупити 2 мішки цементу, або продавати потім зайві мішки своїм знайомим.

Почніть з проекту. Навіть якщо ви не плануєте працювати з дизайнером чи архітектором, заміри допоможуть скоротити витрати.

Не думайте, що план БТІ вас врятує, він буває неточним.

А ще – розміри до демонтажу, після демонтажу і після чорнових робіт відрізняються! Робіть виміри кожен раз перед тим, як купувати вікна, двері, меблі та техніку. Навіть один неврахований сантиметр може мати негативні наслідки.

Кошторис допоможе краще оцінити:

  • об’єм та вартість робіт. Навіть якщо ви робите ремонт самі, чіткий план перед початком робіт дозволить уникнути раптових значних витрат;
  • витрати на матеріали. Зробивши виміри і навіть приблизно все розрахувавши, ви не витратите зайвих грошей;
  • гарантії, якщо ви наймаєте виконавців. Немає кошторису – немає предмета для суперечки. Потім буде дуже складно довести, що ви домовлялися про інше;
  • контроль всіх процесів. Навіть простий документ повинен містити по-етапність робіт і список всіх необхідних матеріалів для кожного етапу. Так ви можете спланувати час ремонту, поєднувати його з роботою і не нервуватися, перебуваючи у догадках.

Купувати всі необхідні матеріали для ремонту і будівництва легко, зручно та вигідно з «Karas Group».

Телефонуйте:

(067) 346 3887,

(050) 346 3888 (Viber, Telegram).

Або заходьте в гості:

м. Чернівці, вул. Прутська, 27.